RABATY DO -10% NA MARKĘ MARBO SPORT Z KODEM DEAL10MS

O firmie

 

Marbo zostało założone ponad 30 lat temu w Starachowicach. Zaczynaliśmy od produkcji prostych sprzętów do domowych siłowni, by wraz ze zdobytym doświadczeniem stale zwiększać asortyment i jakość wyrobów. Dziś jesteśmy czołowym producentem sprzętu kulturystycznego w Polsce, oferującym sprzęt światowej jakości. Zbudowaliśmy markę i zyskaliśmy doświadczenie, które zobowiązuje.

Kulturystyka jest naszą pasją, a dzięki połączeniu jej z nowoczesnym parkiem maszynowym, jesteśmy w stanie dostarczać sprzęt najwyższej jakości, wykonany z dbałością o szczegóły, a przede wszystkim z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie.

 

Produkcja

Firma ma swoją siedzibę w Starachowicach w województwie Świętokrzyskim. To tutaj znajduje się biuro oraz hale produkcyjne i magazynowe. To baza, z której kontrolowane są wszelkie formy sprzedaży internetowej i kontaktu z klientami, z której to wychodzą transporty dla odbiorców indywidualnych i sklepów partnerskich.

Na firmowej mapie wszystkie drogi zaczynają się od Starachowic.

 

Jakość

Dzięki ciągłym inwestycją w budynki, maszyny i ludzi, stworzyliśmy najnowocześniejszą firmę produkującą sprzęt siłowy w Polsce. Wybierz polski produkt i zobacz, ile możesz zyskać!

  • masz gwarancję, że nie dostaniesz taniej, chyboczącej się, chińskiej podróbki;
  • omijasz cła, prowizje i narzuty nakładane przez importerów, dzięki czemu dostajesz towar w najlepszej możliwej cenie;
  • dajesz pracę polskim rodzinom i przyczyniasz się do rozwoju polskiego przemysłu w czasach kryzysu gospodarczego;
  • zyskujesz podbitą długoterminową gwarancję realizowaną w naszym kraju - nie spotkają Cię już żadne niespodzianki.

 

Magazyny

 

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie znajdują się u nas na magazynie, na magazynie zewnętrznym lub są w procesie produkcji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż zależy Ci na jak najszybszym otrzymaniu zamówionego towaru. Właśnie dlatego w styczniu 2020 zakończyliśmy budowę nowego magazynu o powierzchni ponad 1300 m2.  Inwestycja ta pozwala nam na obsłużenie większej ilości zamówień oraz stworzenie większych zapasów magazynowych. To wszystko po to, aby zamówiony produkt mógł zostać nadany do Ciebie w ciągu 24h .

 

Gwarancja

Na każdy zakupiony sprzęt otrzymujesz od nas pisemną gwarancję. Zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny, jak i odpłatny pogwarancyjny. Posiadamy na stanie 99% części zamiennych do naszych urządzeń, aby mogły zostać one nadane do Ciebie w jak najkrótszym czasie. Pomyśl, czy ktoś inny może Ci to zapewnić?

Co więcej, konsument dokonujący zakupu w sklepie www.marbo-sport.pl ma aż 30 dni od daty otrzymania sprzętu na jego przetestowanie - w tym okresie zawsze możesz go zwrócić bez podawania przyczyny, a jedynym wymogiem jest jego nienaruszony stan. Mówimy o tym otwarcie i to najlepsza gwarancja satysfakcji!

Naprawdę masz wybór.

 

 

Serie sprzętu

 

HOME

Produkty serii Marbo Home przeznaczone są dla początkujących entuzjastów kulturystyki, zaczynających swoją przygodę z siłownią.


Sprzęt przemyślany jest w taki sposób, aby był możliwie funkcjonalny i przy tym prosty w złożeniu. Sprzęty wykonany jest z wytrzymałego profila 40x40mm, gwarantującego stabilność nieporównywalną z chińskimi ławkami z odpowiadającego przedziału cenowego. Estetykę wykonania podkreśla elegancka tapicerka na grubej trzycentymetrowej gąbce oraz malowanie proszkowe.

 

Zacznij przygodę już dziś!

 

Klasa: H - Sprzęt przeznaczony do użytku domowego

SEMI-PRO

Seria Marbo Semi-Pro kierowana jest dla wymagających użytkowników domowych, ceniących wygodę i pewność ćwiczeń. Mocny profil
50x50x2mm to gwarancja maksymalnej wytrzymałości konstrukcji, a wykorzystanie grubych pokręteł dociskowych i doskonałej gatunkowo tapicerki w dwóch kolorach nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia ze sprzętem najlepszej jakości.

 

Porzuć kompromisy i ciesz się przyjemnością ćwiczeń!

 

Klasa: H - Sprzęt przeznaczony do użytku domowego

 

 

 

 
PROFESSIONAL

Najlepsze, co może spotkać prawdziwego kulturystę - seria Marbo Professional.

 

Sprzęt z tej linii posiada deklaracje zgodności z normą PN-EN 957-4:2007 i może być używany w siłowniach komercyjnych i użyteczności publicznej. Zaznaj przyjemności ćwiczeń na najlepszym sprzęcie na rynku!

 

Klasa: S - Sprzęt przeznaczony do użytku komercyjnego

 

 
 

COMBAT 

Zacznijmy coś zupełnie nowego.


Marbo-Sport startuje z absolutnie nową serią produktów, przeznaczoną dla prawdziwych fighterów. Nie ważne, czy jesteś tylko amatorem boksu, kickboxingu, karate, judo, czy może stajesz na największych ringach - zawsze wybierzesz z naszej oferty coś dla siebie. Proponujemy Ci najwyższej jakości worki bokserskie oraz doskonale materace treningowe, a w najbliższej przyszłości wiele, wiele więcej.

 

 

 

 
WEIGHT 

Z pozoru wydaje się, że tutaj nic odkrywczego zrobić się nie da. Jak wiemy, pozory mylą.


Obciążenie od Marbo przeszło istną rewolucję - to zupełnie odmieniony, niepowtarzalny i oryginalny wygląd ciężarów o dwóch średnicach, doskonale dopasowanych do naszych gryfów. Odmieniona, świetna jakosć to wystarczający powód, by wyróżnić je, tworząc zupełnie nową serię.

 

Marbo Weight, witamy na świecie.

 

 

  

pixel