RABATY DO -10% NA MARKĘ MARBO SPORT Z KODEM DEAL10MS

Nagrody i Certyfikaty

Certyfikat Bezpieczeństwa dla sprzętu MARBO

Szanowni Klienci,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po bardzo długich staraniach nasz sprzęt został przebadany przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji. W dniu 12.10.2023 uzyskaliśmy Certyfikat Bezpieczeństwa oraz Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa na wszystkie produkowane przez nas sprzęty.

Pragniemy zauważyć, że w tym momencie jesteśmy jedyną firmą produkującą sprzęt domowy w Polsce, której produkty przeszły badania pod względem ich bezpieczeństwa dla użytkownika.

Numer certyfikatu:  WA-12102023-CB-207

Certyfikat Bezpieczeństwa Sprzęt do siłowni

Certyfikat Bezpieczeństwa Sprzęt do siłowni

Certyfikat Bezpieczeństwa Sprzęt do siłowni

Certyfikat Bezpieczeństwa dla sprzętu UpForm

Numer certyfikatu:  WA-12102023-CB-206

Certyfikat Bezpieczeństwa Sprzęt do siłowni

Certyfikat Bezpieczeństwa Sprzęt do siłowni

Certyfikat Bezpieczeństwa Sprzęt do siłowni

Deklaracja zgodności

Szanowni Państwo,

Deklarujemy, iż wyroby z linii HOME, SEMI-PRO, PROFESSIONAL, FREE WEIGHT, WEIGHT, COMBAT produkowane przez firmę Marbo-Sport spełniają wymagania zawarte w normach PN-EN ISO 20957-1:2014-02, PN-EN 957-2:2005

Deklaracja zgodności

Finalista rankingu "Wiarygodne Opinie 2015"

Polecany przez klientów Finalista rankingu Wiarygodne Opinie

Sklep marbo-sport.pl został jednym z 85 finalistów rankingu najlepszych sklepów biorących udział w programie Wiarygodne Opinie 2015 organizowanym przez stronę Okazje.info. Wyróżnienie to oznacza, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy zdobył najwyższe noty od swoich klientów. Ocena obejmowała jakość obsługi, szybkość dostawy oraz stopień realizacji dobrych praktyk e-handlu.

"Zaufane opinie" Ceneo.pl


„Zaufane Opinie” to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych.

Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem „Zaufanych Opinii”.

Czytając taką opinię masz pewność, że informacje o naszym sklepie pochodzą od rzeczywistych Klientów.

"Wiarygodne opinie" i Certyfikat "Słucham swoich klientów" Opineo.pl


Opineo.pl wyróżnia sklepy, które aktywnie zbierają opinie oraz słuchają swoich Klientów. Klienci sklepów oznaczonych programem Certyfikat Opineo.pl mają pewność, że sklep czyta każdą opinię zamieszczoną na Opineo, a opinie Klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju sklepu, poprawiania jakości obsługi i spełniania oczekiwań Klientów.

Sklepy biorące udział w Programie zamieszczają na stronie sklepu odnośnik „Opinie o nas” do niezależnego serwisu Opineo pokazując tym samym, że są otwarte nie tylko na pozytywne opinie, ale także na opinie mniej zadowolonych Klientów zawierające krytyczne uwagi odnośnie ich funkcjonowania.

"Złoty Certyfikat Rzetelności" 2012

Złoty Certyfikat Rzetelności 2012

Firma MARBO została nagrodzona Złotym Certyfikatem Rzetelności 2012.

Złote Certyfikaty Rzetelności to świadectwo uczciwości, solidności i rzetelności. Legitymujące się nimi firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także olbrzymi wpływ na jakość polskiej gospodarki.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom, Dostawcom i Kontrahentom - to dzięki Wam znaleźliśmy się w gronie 300 wyróżnionych firm z całej Polski.

"Lew Biznesu" 2013

Lew Biznesu 2013

Nagroda ta, to jedno z najbardziej renomowanych wyróżnień, jakie mogą zdobyć polskie przedsiębiorstwa i instytucje.

Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie krajowej elity biznesu, do której przepustką są wymierne efekty dążenia do najwyższej jakości oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa produktów i usług poprzez stałe podnoszenie standardów.

pixel