RABATY DO -10% NA MARKĘ MARBO SPORT Z KODEM DEAL10MS
Uwaga! Kody rabatowe nie łączą się z innymi promocjami.

Formy płatności

Aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom związanymi z możliwościami płatniczymi w naszym sklepie, udostępniamy kilka form płatności, dzięki którym mogą Państwo zrealizować swoje zakupy.

Formy płatności

Zamówienie w sklepie marbo-sport.pl możesz opłacić na kilka sposobów.

1. Szybki przelew

  • Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z szybkich przelewów on-line w systemie Przelewy24 (weryfikacja zajmuje maksymalnie do 24h)

2. Przelew tradycyjny

  • Dane niezbędne do wykonania tradycyjnego przelewu wraz z jego tytułem zostaną podane podczas składania zamówienia. W każdym momencie znajdziesz je również na stronie "Kontakt". Weryfikacja płatności zajmuje maksymalnie do 48h.

3. Karta kredytowa

  • Płatności kartami kredytowymi VISA i MasterCard obsługuje firma PayPro SA. Weryfikacja takiej płatności trwa do 24h. Płatność kartą możliwa jest tylko w trybie on-line, co oznacza iż nie ma możliwości zapłaty kartą podczas odbioru osobistego w siedzibie firmy w Starachowicach.

4. Raty

  • Płatności ratalne realizowane są przez system ratalny Santander. Więcej informacji znajdą Państwo na podstronie "Zakupy na raty”.

5. Leasing

  • Leasing realizowany są przez system leasingowy LeaseLink. Więcej informacji znajdą Państwo na podstronie „Leasing”.

6. Gotówka

  • Wybierając płatność przy odbiorze towaru od kuriera, całkowitą należność za sprzęt oraz koszt transportu zapłacisz gotówką do rąk kuriera. Sklep zastrzega sobie możliwość zażądania wpłaty zaliczki przy wysyłce towarów o większej wartości. Deklarując odbiór osobisty w Starachowicach możesz zapłacić również gotówką w kasie firmy.

7. Bon towarowy

  • Po złożeniu zamówienia z formą płatności BON TOWAROWY i kliknięciu w w przycisk "DOKONAJ PŁATNOŚCI" należy wybrać bon z grupy PŁATNOŚCI ONLINE i wprowadzić kod.

W imieniu firmy PPHU MARBO obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma PayPro SA. z siedzibą w Poznaniu, która występuje jako pobierający opłatę (np. na wyciągu bankowym lub rejestrze transakcji dokonanych kartą).


W przypadku pytań lub problemów z realizacją płatności poprzez powyższe kanały prosimy o kontakt z firmą PayPro SA pod numerem telefonu +48 61 642 93 44.

pixel