- Strona główna
- Twój Trener Personalny - Regulamin
Twój Trener Personalny - Regulamin
Regulamin promocji Twój Trener Personalny
1. W ramach promocji sklep www.marbo-sport.pl przekazuje Klientowi kupon rabatowy uprawniający do widocznej na nim zniżki przy zakupie spersonalizowanego treningu oraz pakietu 30-dniowych konsultacji od dyplomowanego trenera.
2. Po kontakcie z trenerem, klient uiszcza cenę za przygotowanie treningu z góry na konto wskazane przez trenera. W przypadku realizacji bonu uprawniającego do 100% zniżki, plan ten przygotowywany jest bez żadnych dodoatkowych opłat.
3. Przygotowany plan treningowy dopasowywany jest indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, a jego przygotowanie jest świadczeniem o właściwościach określonych przez niego w zamówieniu. Stosownie do art. 10 ust. 3 pkt 4 z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni od jej zawarcia.
4. Gotowy plan treningowy zostanie wysłany do Klienta pocztą elektroniczną w terminie max. 2 dni roboczych od chwili wysłania karty z odpowiedziami na zadanie pytania, które są niezbędne do przygotowania indywidualnego planu treningowego.
5. Klientowi po otrzymaniu planu treningowego w ramach pakietu konsultacji przysługuje dodatkowe 5 pytań konsultacyjnych, na które specjalista prześle odpowiedź w terminie max. 2 dni roboczych od ich wysłania. Pytania te muszą zostać wykorzystane w przeciągu 30 dni od daty wysłania planu.
6. Plan treningowy przygotowywany jest indywidualnie dla każdego Klienta przy założeniu, że jest on osobą zdrową. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości oraz przed skorzystaniem z planu treningowego, Klient zobowiązany jest skonsultować zakupiony plan treningowy z lekarzem w celu potwierdzenia iż brak jest jakichkolwiek przeciwskazań do wykonywania ćwiczeń siłowych.
7. Klient zobowiązany jest do przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz zachowania wszelkiej ostrożności w miejscu wykonywania treningów. Ćwiczenia według planu treningowego mogą wiązać się z ryzykiem urazów oraz kontuzji w szczególności podczas niewłaściwiego wykonywania zaleconych ćwiczeń, za co zarówno firma PPHU MARBO jak i trener nie ponoszą odpowiedzialności.
8. Stosowania odpowiedniego planu treningowego może być wykluczone w przypadku istnienia przeciwskazań zdrowotnych do jego stosowania. Klient oświadcza, że przed przystąpieniem do stosowania wybranego planu treningowego przeprowadzi konsultacje z odpowiednim lekarzem w celu ustalenia wszelkich przeciwskazań i zaleceń co do ćwiczeń zgodnie z otrzymanym planem treningowym.
9. Klient powinien stosować się ściśle do rozpisanego planu treningowego, a wszelkie modyfikacje powinny być wprowadzone po uprzedniej konsultacji z trenerem.
10. Ze względu na złożoność oraz predyspozycje ludzkiego organizmu nie gwarantujemy osiągnięcia pożądanych przez Klienta efektów.