RABATY DO -10% NA MARKĘ MARBO SPORT Z KODEM DEAL10MS

Twój Trener Personalny - pomożemy Ci dobrać odpowiedni trening!

Zakup kompletnego wyposażenia siłowni MARBO-SPORT to dopiero początek Twojej drogi do wymarzonej sylwetki. Teraz nadchodzi czas na morderczy trening, który aby były jak najbardziej efektywny najlepiej wykonywać pod okiem profesjonalnego trenera oraz według poprawnie dobranego planu treningowego.

Powyżej umieściliśmy kilka informacji na temat budowy naszego ciała, wskazówek dotyczących ćwiczeń oraz żywienia - pomogą Ci one w zdobyciu podstawowej wiedzy z zakresu kulturystyki.

Zdajemy sobie sprawę, że w miarę upływu czasu będziesz potrzebował czegoś więcej!

Specjalnie dla naszych Klientów rozpoczęliśmy współpracę z trenerem Karolem Zdanowiczem, który po zebraniu wywiadu na temat Twoich potrzeb i oczekiwać przygotuje profesjonalny plan treningowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb oraz z uwzględnieniem posiadanego przez Ciebie sprzętu. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w możliwie najkrótszym czasie oraz zagwarantuje pełne wykorzystanie zakupionego zestawu do ćwiczeń naszej firmy.


Każda osoba, która zrobi jednorazowe zakupy w sklepie www.marbo-sport.pl na kwotę:

  • 500 zł, otrzyma kupon rabatowy uprawniający do 70% zniżki na spersonalizowany plan treningowy oraz późniejsze konsultacje (cena regularna treningu wynosi 99,99 zł, cena po użyciu kuponu rabatowego to 29,99 zł)
  • 2000 zł, otrzyma kupon rabatowy uprawniający do 100% zniżki na spersonalizowany plan treningowy oraz późniejsze konsultacje (cena regularna treningu wynosi 99,99 zł, cena po użyciu kuponu rabatowego to 0 zł)

Aby uzyskać kupon rabatowy prosimy o wysłanie maila na adres trener@marbo-sport.pl, w tytule wpisując numer zamówienia ze sklepu www.marbo-sport.pl. Skorzystanie z kuponu uprawniającego do zniżki oznacza akceptację regulaminu.

Karol Zdanowicz - dyplomowany trener personalny i specjalista w dziedzinie ćwiczeń siłowych. Uczestnik niezliczonej ilości szkoleń i kursów, wśród nich m.in. 4. stopniowy kurs "Dietetyka i Suplementacja", "Suplementacja sportowa i prozdrowotna", "Personal Trainer Course". Cały czas poszerza swoją wiedzę w tych dziedzinach. Na co dzień aktywnie trenuje sztuki walki oraz zajmuje się treningami personalnymi w klubie fitness, gdzie zdobył ogromne doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi w różnym przedziale wiekowym.
pixel