RABATY DO -10% NA MARKĘ MARBO SPORT Z KODEM DEAL10MS

Czas realizacji zamówienia

Termin realizacji zamówionego towaru zależny jest od statusu dostępności produktów, które wchodzą w skład Państwa zamówienia.


Każdy produkt w naszym sklepie posiada jeden z następujących statusów dostepności:

Wyślemy natychmiast

  • Produkt znajduje się na magazynie wewnętrzym i zostanie wysłany jeszcze w dniu dzisiejszym, jeśli wybierzesz formę płatności przy odbiorze.
  • Przy wyborze formy płatności na konto z góry, zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu wpłaty.

Wysyłamy w 24h

  • Produkt o takiej dostępności znajduje się na magazynie wewnętrzym i zostanie wysłany na następny dzień roboczy od daty złożenia zamówienia z formą płatności przy odbiorze przesyłki.
  • Przy wyborze formy płatności na konto z góry, zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu wpłaty.

Wysyłka w ciągu "x" dni

  • W przypadku towarów handlowych (produkcji innej niż Marbo-Sport), podany status dostępności oznacza, iż towar znajduje się na magazynie zewnętrznym. Podany czas jest czasem szacunkowym maksymalnym, składającym się z czasu niezbędnego na ściągnięcie produktu do naszego magazynu wewnętrznego oraz procesu kompletacji całości Twojego zamówienia.
  • W przypadku produktów firmy Marbo-Sport, podany status dostępności oznacza, iż produkt jest w procesie produkcji. Podany czas to orientacyjny czas maksymalny, kiedy produkt wejdzie na magazyn i zostanie do Ciebie wysłany.
  • Jeśli Twoje zamówienie składa się wyłącznie z jednego produktu, orientacyjny czas wysyłki z magazynu zewnętrznego może być znacząco krótszy!

Produkt dostępny na zamówienie, zapytaj o czas realizacji

  • Tego typu produkty sprowadzane są przez dystrybutora wyłącznie na specjalne zamówienie klienta. Czas ściągnięcia takiego produktu zależny jest od wielu czynników, dlatego ciężko jest nam podać nawet orientacyjny czas realizacji bez bezpośredniego kontaktu naszych konsultantów z dostawcą.
  • Jeśli interesuje Cię któryś z produktów dostępnych na zamówienie, zadaj pytanie o czas oczekiwania na taki produkt. Nasi konsultanci skontaktują się z dystrybutorem i niezwłocznie przekażą Ci tą informację.

Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie produktów posiadających status inny niż "wyślemy natychmiast" i "wysyłamy w ciągu 24h" prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerami 41 274 23 80, 41 274 23 81 lub poprzez maila: sklep@marbo-sport.pl.

pixel